Chroń dłonie przed słońcem

Większość z nas chroniąc swoje ciało przed słońcem nakłada kremy z filtrem na twarz, dekolt oraz ramiona. Niestety zapominamy o dłoniach, a to wielki błąd, gdyż to właśnie na tej części ciała najszybciej da się zauważyć negatywne skutki oddziaływania promieni słonecznych. Skóra na dłoniach jest bardzo delikatna, dlatego też wymaga szczególnej ochrony.

Kawalerka w Szamotułach https://agrobex.pl/pl/osiedle-sloneczne-wybierz-mieszkanie nowe mieszkania i inne nieruchomośc

Dłonie są najczęściej bowiem narażone na działanie czynników zewnętrznych takich jak mróz, wiatr czy właśnie słońce i o ile staramy się chronić nasze ciało przed szkodliwym działaniem, to dłonie są często traktowane po macoszemu. Niestety delikatna skóra na wierzchu dłoni sprzyja powstawaniu plam i przebarwień, co jest szczególnie widoczne u osób starszych. Na dłoniach także, w efekcie działania promieni słonecznych, tworzą się zmarszczki, a skóra zaczyna wiotczeć.

Wszystko to przez brak właściwej ochrony. Nakładając zatem kremy z filtrem nie zapominaj o dłoniach. Możesz na nie nanieść wyższy filtr niż na resztę ciała, gdyż tego wymaga skóra dłoni oraz fakt, że są one częściej wystawiane na działanie promieni słonecznych.

http://montibello.pl/hair-product/odzywka-dwufazowa-gold-oil-essence/