Tajemnice kobiecej kosmetyczki

Niemal od zawsze uznawano kobiety za najbardziej tajemnicze ze wszystkich żyjących na świecie stworzeń. Wiele mówi się o tym, jak niezgłębione są tajniki kobiecej, niemożliwej do rozgryzienia psychiki.

Tymczasem warto pamiętać, że również wokół niektórych przedmiotów, stanowiących zwykle atrybuty kobiet, na przestrzeni lat wytworzyła się mistyczna (jeśli potraktujemy to słowo z przymrużeniem oka!) atmosfera. Najbardziej tajemniczym elementem kobiecego wyposażenia z pewnością jest torebka.

Pół żartem, pół serio rozprawia się o tym, jakie cuda można w niej znaleźć. Niesamowicie popularne stało się twierdzenie, że choć w kobiecej torebce znajduje się niemal wszystko, jednocześnie niczego nie sposób w niej znaleźć.

Rzadziej mówi się w ten sposób o kosmetyczce, która jednak również stanowi istny skarbiec tajemniczych przedmiotów. Jej sekret nie tkwi jedynie w tym, że większość przeciętnych mężczyzn nie byłaby w stanie nazwać choćby połowy z nich.

Najbardziej fascynujące jest to, że to właśnie zawarte w niej kosmetyki mogą sprawić, iż kobieta będzie wyglądać urzekająco nawet w najbardziej niezręcznej sytuacji.

www.medimedia.com.pl